Martin Jakubec si nenechal ujsť príležitosť vyjadriť sa k čerstvej vianočnej novinke, ktorá hovorí, že moderátorka Jasmina Alagič je tehotná. Jeho odkaz je však plný urážok a dá sa očakávať, že z týchto slov nebude mať radosť ani samotná šťastná dvojica.

Jasmina spolu s Rytmusom oznámili na Štedrý večer radostnú novinku. Moderátorka je v sladkom očakávaní a Patrikovi darovala pod stromček detské topánočky spolu s tajomstvom, že sa z neho onedlho stane otec.

Táto novinka okamžite obletela celé Slovensko a medzi inými sa dostala aj do uší Martina Jakubca. Spevák sa pritom už v minulosti do rapera poriadne obul, keď ho označil za fracka a pózera. Tentokrát ho ale zrejme pobúrilo, že už aj táto známa dvojica je v radostnom očakávaní, čo nedávno vyhlásil on sám s Božankou.

Jeho slová na adresu tehotnej Jasminy a Rytmusa sú ale naozaj tvrdé a ktovie, akú dohru bude mať tento zvláštny komentár pod článkom portálu SlovakWoman: “Načase. Obaja sú starí, jej ťukajú hodiny, nechcela ostať na ocot a on fejker, starý foter, načase. Zistil, že je piate kolo u voza medzi rapermi a nemá decko, tak sa zmohol,” odkazuje vo facebookovej diskusii mediálne najsledovanejšej zamilovanej dvojici. Po vlne pozitívnych a prajných komentárov od slovenských celebrít i širokej verejnosti je to pekný úder pod pás.

Jakubec poslal tehotnej Jasmine a Rytmusovi drsný odkaz
Čo na tieto slová povie raper?

Zdroj │ Foto: Facebook, Instagram