Martin Jakubec (34) a Božanka (64) neprestávajú šokovať slovenských divákov. Najnovšie prezradili poriadne intímnosti zo svojej spálne, ako aj to, kde sa zvyknú oddávať vášňam.

Martin Jakubec je na Slovensku pomerne známy a okrem spievania či láske ku starším dámam sa preslávil aj svojou kandidatúrou na prezidenta. Po jeho boku sa do povedomia ľudí dostala aj jeho životná láska Božanka, ktorá si speváka už v novembri vezme za právoplatného manžela a pri poslednej návšteve v Teleráne sa naňho dokonca vrhla.

Aj keď mnohí pochybujú o ich láske a celý zväzok považujú len za reklamný ťah, zdá sa, že dvojica si spolu naozaj rozumie a iskrí to medzi nimi aj v posteli. Martin sa totiž pochválil, že keďže je škorpión, je poriadne vášnivý. Na otázku Plusky, kde sa prejavuje jeho vášnivosť, bez váhania odpovedal: “Na pódiu, v kuchyni, ale aj vo výťahu. Keď to na nás príde, tak stlačíme jednoducho stopku a oddávame sa vášniam. Čo je na tom zlé? Dnes jednoducho treba pravidelne s*xovať. Se* je základom vzťahu, pretože ak to nefunguje, tak potom ide dotyčný, ako by povedali naši českí kolegovia, „o dům dál“. A ja inklinujem celý život k starším ženám,” vyznal sa Jakubec.

Vyzerá to tak, že s Božankou si teda žijú spokojný život, ktorý im môže závidieť nejeden mladý párik. Zaľúbenci už začali naplno so svadobnými prípravami a na sociálnej sieti sa pochválili šatami, ktoré si oblečú v deň D, ako aj faktom, že ich VIP vstupenky na svadbu desaťročia si zakúpilo už 165 ľudí. Nevieme sa dočkať!

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook