Pred Vianocami pribúda nepríjemných správ z rôznych končín Slovenska aj zahraničia. Po ničivom výbuchu a požiari v bytovke v Prešove zasiahli plamene aj byt v bratislavskej Vrakuni. Na mieste momentálne zasahujú hasiči.

Slovensko sa spamätáva z ničivej explózie a požiaru bytovky v Prešove a už je tu ďalšie nešťastie. Tentokrát boli hasiči privolaní pred pol jedenástou k horiacemu bytu na 8. poschodí v bratislavskej Vrakuni na Poľnohospodárskej ulici č. 24.

Informáciu potvrdil starosta mestskej časti Vrakuňa Martin Kuruc: „Na Poľnohospodárskej 24 horí v byte na 8. poschodí. Sú tu hasiči aj policajti. Situáciu monitorujeme,“ uviedol na sociálnej sieti.

Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave doplnilo pre Bratislava24 bližšie informácie s tým, že zatiaľ je zranená jedna osoba: „Hasičské jednotky po príchode na miesto zistili, že ide o požiar bytu na ôsmom poschodí. Momentálne sa hasiči snažia požiar lokalizovať. Na mieste hasiči poskytujú jednej osobe ošetrenie,“ dodali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bratislava.dnes24.sk │ Foto: Facebook/Martin Kuruc – starosta MČ Bratislava – Vrakuňa