Ibrahim Maiga (55) sa na statku udržal už niekoľko týždňov a pomaly, ale isto začína ostatným farmárom svojím spevom a dobrou náladou liezť na nervy. Neuveríte však, na čo sa vrhol po skončení Farmy!

Ibi Maiga sa na televíznych obrazovkách prezentuje ako ľudomil a inak tomu nie je ani počas farmárskej súťaže. Niektorí farmári ho už ale začínajú mať plné zuby a prekáža im najmä jeho neustály spev a dobrá nálada. Do vlasov si viackrát skočil aj so svalnatým Martinom Šmahelom, ktorý prešiel výraznou premenou.

Ten ho mal podľa jeho vlastných slov uraziť a ponížiť, a hoci sa chlapi nedávno uzmierili a objali, konflikt stále nie je zažehnaný. Najbližšie dni na Farme budú zrejme napäté, nakoľko farmári sa do slovenského baču naplno pustia. To však nie je ani zďaleka to najprekvapivejšie.

Keďže sa už Farma oficiálne nenatáča, Ibi sa môže po skončení hry venovať svojim aktivitám. S jednou šokujúcou sa ale rozhodol začať iba prednedávnom, keď sa fanúšikom prihlásil z nového YouTube kanálu. Áno, aj Ibi Maiga sa stal novým slovenským YouTuberom, ktorý sa s vami podelí o svoje múdro. Ako avízuje v úvodnej časti, nebude mať problém porozprávať sa ani o intímnom živote a zrejme sa bude na čo tešiť.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, TV Markíza