To snáď ani nie je možné! Len nedávno ohromila celý filmový svet smrť herca Luke Perryho a už je tu ďalšia tragická správa. Do hereckého neba odišlo ďalšie slávne meno zo seriálu Beverly Hills 902 10…

Len pred pár dňami sa museli fanúšikovia aj celý filmový svet zmieriť so smrťou obľúbeného Luke Perryho, ktorý skrýval súkromné tajomstvo, a už je tu ďalšia tragická a smutná správa.

Do hereckého neba navždy odišiel aj ďalší slávny herec, ktorý sa okrem seriálu Beverly Hills preslávil i ďalšími veľkými rolami. Jed Allan († 84) zažiaril v klasických seriáloch ako Lassie, Columbo, Love či American Style. V roku 1977 si zahral rolu Dona Craiga v seriáli Dni nášho žitia. V seriáli Beverly Hills 902 10 sa objavil v roku 1994 a rolu Stevovho otca Rusha stvárňoval celých päť rokov.

Smrť Jeda Allana potvrdil jeho vlastný syn so smutnými slovami: „Veľmi ma mrzí oznámiť túto smutnú novinu, že môj otec už nie je medzi nami. Zomrel v pokoji a obklopený jeho rodinou. Bol tak veľmi milovaný nami, ale aj mnohými ďalšími,“ napísal. K jeho smútku sa pripojili aj ďalšie slávne osobnosti, medzi inými aj jeho seriálový syn Ian Ziering: „Som tak smutný, že sme stratili ďalšieho člena 902 10. Bolo mi radosťou pracovať s Jedom Allanom päť rokov. Bol to skvelý kolega a bude mi chýbať.“ Česť jeho pamiatke.

Jed Allan si v Beverly Hills 902 10 zahral Stevovho otca

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook