Reality šou Farma 13 už o pár hodín spozná svojho víťaza, pričom do finále postúpili traja najúspešnejší súťažiaci. Kým o finančnú výhru vo výške 75 000 € zabojujú Eva Vajsová, Miroslav Debnár a Dávid Horák, dôležitú úlohu zohrá aj ďalšia z farmárok!

V sobotu (11. decembra) prebehne na obrazovkách Markízy očakávané finále reality šou Farma, do ktorého sa prebojovali dlhodobí favoriti šou. Tesne pred koncom však zo súťaže vypadla 24-ročná Stanka Klčová, pričom tá pred kamerami zamotala hlavu nejednému z mužov.

Súčasný záver súťaže sa bude niesť v znamení inovácii, pričom divákov čakajú viaceré prekvapenia. Kým finalisti budú musieť v dôsledku pandémie koronavírusu oželieť podporu plného publika, do arény sa dostanú výhradne očkovaní a prekonaní, no taktiež dôjde k ich pretestovaniu pred prenosom.

Okrem súťažiacich a moderátorky sa vo finále objaví aj MMA zápasník Attila Végh, ktorý si vyskúša duel s jedným z farmárov. Prekvapením večera však bude spevácke vystúpenie jednej z farmárok, pričom tá pred kamerami zaspieva skladbu Páslo dievča pávy. Blondínka sa po vypadnutí z reality šou už objavila v markizáckom Teleráne, kde okrem receptov z Farmy 13 ukázala aj vytuningovaný vzhľad, kým najväčšou premenou prešli jej pery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/iamsatanka, farma.markiza, markiza.sk