Pamätáte si ešte na jednu časť českej Zámeny manželiek, kde vystupovala Sabina s Janou? Určite áno, veď Janina hláška “Mačkáš mi hada, d*bile” kolovala internetom rýchlosťou svetla. Najnovšie sa prevalila ďalšia kauza z tejto relácie.

Na prvý pohľad nevinná Sabina až také neviniatko nie je. Svojho priateľa Tomáša osočovala za to, že vystupoval vo filme pre dospelých s rovnakou orientáciou. To však robiť nemala, keďže aj ona má za ušami. V médiach sa prevalilo, že plavovlasá Sabina mala taktiež opletačky v hriešnych scénkach určených iba pre dospelých.

Vo zverejnenom videu orálne uspokojuje akéhosi svalnatého chlapa. Sabina najprv všetko poprela, no následne sa pre extra.cz vyjadrila, ako to skutočne bolo. Podľa jej slov bolo všetko len divadielko a všetko bolo z jej strany hrané. “A potom k nám prišla slečna, čo nás prijala a povedala nám, že keď nás vytiahnu chlapci na parket, máme sa robiť, ako že ich orálne uspokojujeme,” tvrdí Sabina. Celé video z tejto akcie si pozriete nižšie. Je od 18 rokov.

Celé video si pozriete >>> TU <<< Je od 18 rokov

Zdroj: Extra.cz, Onetv.cz | Foto: Facebook