Rytmus si to pred pár dňami namieril do boxerského ringu v Prahe, kde sa postavil proti raperovi Marpovi. Po šiestich kolách napokon prehral na body a odišiel ako porazený. Napriek prehre mal ale zinkasovať túto mastnú sumičku!

Pred pár dňami sa okolo Rytmusa (41) rozpútal nový ošiaľ. Tentokrát je hlavnou témou jeho avízovaný boxerský zápas proti Marpovi (33), ktorý sa konal v O2 aréne v Prahe. Raper sa na zápas pripravoval minimálne rok, no napriek tomu sa mu niekdajšieho thajského boxera zdolať nepodarilo.

Patrik skončil dokonca trikrát na zemi s odpočítavaním, no nakoniec zvládol súboj odohrať až do konca šiesteho kola. Nebolo však veľkým prekvapením, keď rozhodcovia uznali víťazstvo Marpa s bodovým výsledkom 3:0. Po Rytmusovej nakladačke zverejnila Jasmina tieto slová a najnovšie kráľa hip hopu vyzval na súboj kontroverzný Martin Jakubec.

Mnohí ale toto boxerské stretnutie považovali skôr za promo akciu a šancu zarobiť si nemalé peniaze. Ako sa ukázalo, zrejme neboli ďaleko od pravdy. Podľa informácii portálu Extra si mal totiž Marpo za víťazstvo prilepšiť o celých 116-tisíc eur. Na svojom profile však pred pár hodinami ohlásil, že 100-tisíc (zrejme českých korún) rozdá medzi troch boxerov, aby im tak pomohol s prípravou. Šokujúci ale má byť najmä príjem Rytmusa, ktorý mal podľa ľudí pohybujúcich sa v MMA údajne za prehratý box zinkasovať takmer 200-tisíc eur. To je ale sumička za pár minút v ringu!

Rytmus mal údajne za prehratý zápas v boxe zinkasovať 200-tisíc eur
Raper sa poďakoval svojmu trénerovi Tomimu Kidovi
Marpo ho poslal trikrát na kolená, na zápas napokon dohral

Zdroj: extra.cz │ Foto: Instagram, YouTube