Rebeka Hlavatá (26), ktorá na Farme 12 narobila poriadny rozruch najmä kvôli vzťahom s mužmi, je opäť v akcii. Tmavovláska si podľa najnovších informácií začala po vypadnutí zo statku s jedným z farmárov, no ich láske odzvonilo a dnes je všetko inak.

Rebeka prišla na statok ako zadaná mladá žena, no krátko po začatí reality šou skončila pod perinou s Erikom Zahorjanom. Farmárka sa následne po vypadnutí Nikol Fridrichovej zblížila aj s jej amantom Heňom Kuľkom, s ktorým si vymieňali vášnivé bozky rovno pred kamerou. Práve za tento počin si vyslúžila Nikolinu nevraživosť, no s Heňom v ničom vážnom nepokračovala. Nikole sa dokonca ozval Rebekin frajer a Bratislavčanka naznačila, že jej niekdajšia kamarátka je už zrejme single.

Po tom, ako však definitívne vypadla v dueli, došlo k ďalšiemu nečakanému romániku. Podľa informácií Plusky sa Rebeka zúčastnila spolu s ďalšími farmármi na párty u Mária Riga, kde nechýbalo množstvo alkoholu. Tu malo dôjsť k zblíženiu Rebeky a Matúša Jaroša, a dokonca zašli tak ďaleko, že si mali plánovať spoločné bývanie. „Keď vypadol Matúš, viacerí farmári sa zišli na párty u Mária. Alkohol klasicky tiekol potokom a Rebeka sa mala k Matúšovi až priveľmi. Dokonca mali spolu riešiť aj niečo viac a Rebeka mu následne mala navrhnúť, aby išli spolu bývať do podnájmu,“ uviedol zdroj.

Následne však prišla studená sprcha, keď Matúš túto ponuku odmietol. Rebeka, ktorá si mala v minulosti prejsť týraním, sa však podľa všetkého mala zariadiť po svojom. „Matúš to však odmietol a teraz má podľa viacerých ľudí bývať asi u 55-ročného muža z Galanty,“ znie šokujúci záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Najprv s Erikom, potom s Heňom a napokon sa mala Rebeka zblížiť aj s Matúšom
Predstava o spoločnom bývaní jej však nevyšla
Rebeka má dnes údajne žiť u 55-ročného muža v Galante

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/rebihlavata