Zdá sa, že rozchod Táslerovcov pravdepodobne neprebehol tak pokojne, ako sa to snaží dvojica momentálne vykresliť pred verejnosťou. Podľa zdroja z ich okolia mal Tásler Aničku podvádzať aj so známou moderátorkou.

Rozvod Táslerovcov už potvrdila aj samotná manželka Anička, ktorá sa svojimi slovami snažila vyvrátiť prebiehajúce fámy o Ivanovej nevere s mladou Denisou. Aj keď však uviedla, že sú spolu naďalej ako kamaráti a rozchádzajú sa v dobrom, Pluske sa podarilo zistiť, že ich vzťah zrejme nebol celkom ideálny ani pred prevalením konca.

Ako uviedol anonymný zdroj, Ivan Tásler mal manželku údajne podvádzať už aj minulý rok, keď si mal začať románik so známou moderátorkou rádia Expres: “Minulý rok mali poriadne veľkú krízu. Ivan si totiž tajne začal románik so známou moderátorkou z rádia Expres, ktorá sa tým nijako netajila. Jeho manželka sa to pochopiteľne dozvedela… potom boli v zime na spoločnej dovolenke, kde sa všetko snažili vrátiť do normálu,” prezradil šokujúcu novinu.

Napriek nepríjemnému problému sa dvojici podarilo turbulencie ako tak ustáť. Keď ale dorazili v júni spoločne na svadbu Jána Ďurovčíka, situácia sa zopakovala: “Ivanovi tam padla do oka vyzývavá Denisa. No a tá výrazne napomohla tomu, že to bola pre Aničku posledná kvapka na urovnanie manželstva a ako spieval Ivan v pesničke, nikto nás nerozdelí, predsa sa našla žena, ktorej sa to podarilo,“ dodáva so slovami, že Anička sa svojím posledným vyjadrením len snažila zachrániť spevákovu aj svoju povesť. Mladá Denisa sa ale k novému romániku nechcela príliš vyjadrovať a takto zareagovala na priamu otázku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/annatasler