V parlamente je opäť o rozruch postarané po tom, čo koaličná strana SaS zverejnila nečakané video o matematike. To venovala poslankyňa Jana Bittó Cigániková svojmu kolegovi Milanovi Mazurekovi, ktorému chcela vysvetliť, ako sa počíta účinnosť vakcíny.

V Národnej rade je opäť o zábavu postarané. Tentokrát vznikla slovná prestrelka medzi poslankyňou SaS Janou Bittó Cigánikovou a Milanom Mazurekom. Politička sa rozhodla zareagovať videom s názvom Matematika pre Miňa, kde chce vysvetliť, ako funguje počítanie účinnosti vakcíny.

Facebookoví poslanci ako Milan Mazurek pracujú v NR SR tak, že si všeličo povykrikujú do mikrofónov, niekedy aj mimo tému, a potom to utekajú do kancelárií strihať, aby boli videjká, páčiky a šériky. Potom sa ale stáva, že hoci natrepú blbostí za dva vagóny, tak si nevypočujú odpoveď a celí domýlení rovnaké hlúposti hovoria do mikrofónov aj po obednej prestávke, alebo poobednom šlofíku,” začala zostra Cigániková.

Tak tomu bolo aj naposledy v debate o účinkoch očkovania. Preto by som bola veľmi rada, keby sa k Miňovi a jeho kolegom dostalo toto krátke náučné video, kde sa mu snažím vysvetliť pomery a zlomky. Doplnili sme s kolegami aj vizuálne pomôcky, takže verím v úspech a že budeme môcť v septembri prejsť na náročnejšie učivo vyššieho ročníka,” zakončila poriadne uštipačný príspevok. Rovnako čelí kritike aj Boris Kollár za údajný skorší odchod z parlamentu na luxusnú večeru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo