Tódovej prišiel anonymný LIST: Novinárka odkazuje Ficovi, že…!

Dátum:

Robert Fico zverejnil na svojom profile text, v ktorom sa okrem iného vyjadruje aj k bývaniu známej novinárky Moniky Tódovej. Tá sa po tom, ako navyše obdržala nepríjemný anonymný list, rozhodla venovať politikovi ostrý odkaz aj s objasnením svojej bytovej situácie.

Líder strany Smer sa okrem iného opäť vyjadril k bytovej otázke Moniky Tódovej: „Nečudujem sa, keď ešte na povrch vyjde informácia, že jedna z ich kolegýň v Denníku N s mesačným príjmom nižším ako tisíc euro si môže kúpiť státisícový byt v najlukratívnejšej časti Bratislavy,“ obul sa Fico opakovane do bývania novinárky.

Tódová na sociálnej sieti priznala, že obdržala akýsi anonymný list, v ktorom jej ktosi posiela nechutný odkaz. „Prišiel mi dnes domov rukou písaný list: “Na každú sviňu sa varí voda, začnite intenzívne hľadať bločky, bude zle nedobre…” odhalila. Vzápätí sa však vyjadrila aj k informáciám o jej bývaní a príjme, ktoré zverejnil istý portál: „Nie, nemáme byt za pol milióna eur. Máme byt, na ktorý sme si zobrali hypotéku. Tú nám dala banka na základe našich legálnych príjmov. Nezarábam tisíc eur mesačne, zarábam viac. Podali sme žalobu na dezinformačný web, ktorý to rozšíril, aj žiadosť o predbežné opatrenie, aby článok stiahli. Ale je to už všade. V diskusiách trolovia vyzývajú ľudí, aby išli na našu ulicu “dať najavo”, čo si o tom myslia.“

Novinárka posiela aj poriadne ostrý odkaz Ficovi: „Robert Fico robí aj po vražde Jána Kuciaka ďalej z novinárov terč a hecuje proti nám ľudí. Využíva na to tú najväčšiu lúzu a tie najprimitívnejšie prostriedky. Naposledy včera po otázke kolegu zo SME na jeho nové bývanie, ktoré zase raz nevie vysvetliť,“ zakončuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Monika Tódová │ Foto: FB/Monika Tódová, Robert Fico

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...