Divácky veľmi obľúbená relácia, Nákupné maniačky sa tento týždeň bude niesť v naozaj celebritnom vydaní. Okrem zaujímavých súťažiacich, bude aj jedinečná téma!

[sociallocker]Celý tento týždeň sa budú na obrazovkách televízie Joj objavovať známe i menej známe modelky, pre ktoré si stylista Marián Hornyak pripravil špeciálnu tému. Dámy sa budú snažiť, čo najlepšie obliecť ako celebritné Kardashianky.

„Budete sa inšpirovať touto ženou, dámou, ktorá je myslím si, že veľmi čitateľná vo svojom štýle. Nemá problém ukázať svoje krivky. Taký ten prvok, okolo ktorého by ste sa mali točiť a mali by ste taký ten focus mu venovať, je rozhodne puzdrová sukňa alebo puzdrové šaty.“ zahlásil stylista.

V pondelok sa s touto témou popasovala ako prvá súťažiaca Karin. Menej známa blonďavá modelka, ktorá je milovníčkou ružovej farby a trblietavých doplnkov, sa nakoniec rozhodla pre čierne šaty nad kolená, k tomu lakované lodičky a kabelku. Celé to doplnila zlatým náhrdelníkom, náramkom a náušnicami, ktoré ladili k zipsu na kabelke. Karin si za svoj outfit vyslúžila od svojich súperiek celkovo 21 bodov. Páčilo sa vám jej podanie Kardashianky?

karin

Zdroj: maniacky.joj.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]