Už len pár hodín delí Markízu od spustenia jedenástej série reality šou Farma, kde sa proti sebe postavia východniari a západniari. A kým na statku bude panovať ohováranie a rivalita, trochu ružovej krásy do toho vnesie moderátorka Evelyn!

Tak toto tu ešte nebolo! Markizácka reality šou Farma bola dlhé roky pod patronátom moderátorky Kvetky Horváthovej, ktorá sa vždy snažila zachovať si vážnu tvár. V uplynulej sérii však prišla zmena a ostrieľanú blondínku nahradila vychádzajúca hviezda Eva „Evelyn“ Kramerová. Aj keď boli spočiatku reakcie na jej vystupovanie rozporuplné, diváci si postupne na sympatickú Oravčanku zvykli.

Vďaka úspechu sa tvorcovia relácie napokon rozhodli ponechať si komičku aj v jedenástej sérii, kde sa evidentne naplno prejaví aj jej humor. Televízia totiž iba pred okamihom publikovala nové video, v ktorom sa hviezda Farmy ukáže v ružovom overale a z na prvý pohľad obyčajného a fádneho prepravného vozíka vytvorí na počkanie „barbievoz“ s trblietkami. Nuž, vyzerá to tak, že nová Farma bude skutočne „iná“!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza, YouTube