Slávneho herca Toma Cruisa vám určite nie je potrebné predstavovať. Fešák pochádzajúci z New Yorku je dodnes tajným idolom mnohých žien. O to viac prekvapil, keď sa objavil medzi fanúšikmi s tvárou, ktorá mu takmer vôbec nie je podobná.

Americký herec Tom Cruise má na konte obrovské množstvo úspešných projektov, veď kto by nepoznal filmy ako Tup Gun, Mission: Impossible či Vojna svetov. Svojimi akčnými scénami si rozhodne podmanil najmä ženskú časť publika.

59-ročný scientológ však pred pár dňami šokoval fanúšikov, keď sa objavil na zápase Los Angeles Dodgers a San Francisco Giants. Všetky kamery sa na malú chvíľu otočili na neho, aby pozdravil milovníkov športu. Nedalo sa nevšimnúť si, že tvár filmovej legendy je akási iná. Jeho líca akoby sa nafúkli.

Okamžite došlo na špekulácie, pričom jeho priaznivci sú presvedčení, že aj on podľahol čaru plastických operácií alebo aspoň botoxových injekcií. Iní si myslia, že za jeho vzhľadom prejedenej veveričky je nárast na váhe, no to neodzrkadľuje iné proporcie jeho tela. Mnohí ho na sociálnej sieti žiadali, aby už nepodstúpil žiadne skrášľujúce procedúry, ktoré kompletne menia jeho slávnu tvár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto | Video: Twitter