Väčšina celebrít využíva svoje funpage stránky na prezentovanie seba a ich práce. Predsa aj reklama prostredníctvom sociálnych sietí sa ráta. No Tom Hanks (60) sa rozhodol, že jeho príspevky budú venované niečomu naozaj nezvyčajnému.

Herec nepatrí ku ,,klasickým“ celebritám a opäť to potvrdil aj prostredníctvom svojich účtov na sociálnej sieti. Tie sú vo veľkej miere venované stratám a nálezom rôznych predmetov. Hanks fotí náhodne stratené predmety, ktoré si všimol v uliciach New Yorku. Väčšinou k fotke napíše vtipnú poznámku alebo adresu, kde sa kus oblečenia nachádza. Ide o desiatky fotografií.

Hanks sa venuje veciam, vedľa ktorých prechádzame bez povšimnutia

Nebolo jasné či herec stretol konkrétnu osobu, ktorá stratený predmet stratila, až do minulého roka, kedy sa mu podarilo pomôcť vysokoškolskej študentke k  jej identifikačnej karte. Hanks jej na Twitteri nechal odkaz v znení: ,,Lauren! Našiel som tvoju ID kartu v parku. Ak ju stále potrebuješ, moja kancelária ti ju dá. Hanx“

Lauren mala šťastie, že jej ID kartu našiel práve Tom Hanks

Študentka Lauren neverila, že sa jej ID karta vráti a obávala sa, že bude musieť vybavovať nový preukaz, ktorý zahŕňal veľa byrokracie a ďalšie finančné výdavky. ,,Sedím v knižnici a snažím sa urobiť si domáce úlohy. Zrazu mi príde e-mail s odkazom na Twitteri s popisom, si slávna,“ uviedla usmiata študentka na sociálnej sieti.

Zdroj|Foto: instagram.com