Spevák Tomáš Bezdeda (30) sa nemôže sťažovať na neúspech v práci ani na nedostatok záujmu žien vo svojom okolí. Napriek tomu pred pár dňami vydal svoj nový song Let me know, v ktorom posiela odkaz svojej bývalej. 

[sociallocker]Tomáš v novej skladbe Let me know (Daj mi vedieť) spieva o svojej bývalej láske, ktorá mu zjavne zlomila srdce, a tak jej odkazuje, aby mu dala vedieť, ako to s nimi vlastne bolo. Mladý spevák pre cas.sk prezradil, že tento vzťah trval niekoľko mesiacov a ostal trochu nedopovedaný: “Zaľúbil som sa do baby, s ktorou sme zažili niečo pekné, ale nevyšlo to. Je to odkaz, aby mi dala vedieť, čo vlastne chce, či je to skutočnosť, alebo len fantázia, v ktorej sme žili. Skladbu som napálil na cédečko, ktoré som jej venoval,” prezradil miláčik žien o svojom súkromí. Hudbu aj text novej skladby v angličtine zložil sám spevák a zábery boli nakrútené ešte minulý rok, kedy Tomáš navštívil Kaliforniu.

Na otázku, či má sympatický Tomáš teraz niekoho vo svojom živote, však odpovedal záporne: “S babami nemám problém, ale nemám teraz frajerku, len kamarátky,” upresnil spevák. Ktovie, či sa po zverejnení jeho skladby dotyčná záhadná slečna ozve…

Zdroj: cas.sk, YouTube | Foto: Facebook
[/sociallocker]