Keď sa v roku 2004 objavil spevák Tomáš Bezdeda (33) v prvom ročníku šou Slovensko hľadá Superstar, kde ho prihlásil spolužiak zo strednej školy, tínedžerky z celej krajiny doslova padali k jeho nohám. Srdce nesmelého blondiaka s gitarou v ruke si však v tom čase získala moderátorka Adela Vinczeová, pričom dnes sú z nich už len dobrí priatelia.

Tomáš Bezdeda mal to šťastie, že sa mu podarilo prebojovať do finále šou Slovensko hľadá Superstar, ktorá mala v krajine mimoriadnu sledovanosť. Spolu so Zdenkou Prednou, Martinou Schindlerovou, Robom Miklom či Mirom Jarošom patril k idolom divákov pri televíznych obrazovkách, ktorí spevákom posielali doslova desaťtisíce podporných hlasov.

Od tohto času sa však prelialo už veľa vody a zo stredoškoláka s rozcuchanými vlasmi je dnes zrelý muž, ktorý sa stále objavuje na pódiách. Aj keď Tomáš spočiatku patril k hanblivým chlapcom, tentokrát fanúšikov prekvapil poriadne odvážnou snímkou, ktorou okrem prichádzajúceho leta avizoval aj koncert s Kandráčovcami. “Že čo maaaa? Neopálilo? Ha,.. hneď na bronz,…mňa. Švédsko-Fínskeho albína,” napísal so smiechom k fotke, kde mu hruď zakrýva len gitara.

Zdroj: Instagram/tomas_bezdeda