Od momentu, kedy odzvonilo vzťahu moderátorky Adely Vinczeovej a speváka Tomáša Bezdedu, ubehlo už neuveriteľných 14 rokov. Stálica TV Markíza následne tvorila pár s tanečníkom Petrom Modrovským, no dnes je šťastne vydatá za Viktora Vinczeho. Bývalý superstarista však dlhé roky zostal na suchu.

Tomáš Bezdeda sa nikdy netajil túžbou nájsť si partnerku, pričom sa okolo neho neustále pohybujú atraktívne dámy. Ani jednu z nich však nikdy neoznačil za svoju oficiálnu polovičku. Rád ich na verejnosti nazýval dobrými ,,kamarátkami“.

Účastník prvej série Superstar sa taktiež nedávno posťažoval, že nie je také jednoduché nájsť osobu, ktorá by tolerovala nápor fanúšičiek a neustále koncertovanie. ,,…ja potrebujem silnú osobnosť, ktorá bude akceptovať, že spievam, že mi napíše nejaká fanúšička a že jej odpíšem: ,,Ďakujem. Som rád, že sa ti páči moja muzika,“ povedal spevák ešte v decembri minulého roka pre plusku.sk.

Na Tomáša sa však zrejme predsa len usmialo šťastie, keďže sa pred pár hodinami pochválil novou priateľkou. ,,Stretli sa dva svety,“ napísal k záberu s krásnou ženou, ku ktorému pridal aj srdiečko. Ide o Ivanu, ktorá taktiež pochádza zo Žiliny. Pod spoločnou selfie sa okamžite nahromadilo množstvo gratulácií od fanúšikov i mnohých slovenských celebrít.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/tomas_bezdeda, romanbrocko, FB/Let´s Dance