Nie je žiadnou novinkou, že tesne pred finále sa Tomáš Mrva a Lucia Mokráňová dohodli, že si výhru 50 000 eur spravodlivo rozdelia. Finále nakoniec vyhral Tomáš a Lucia ešte stále čaká, či potetovaný Trnavčan svoj sľub dodrží. 

[sociallocker]Tomáš Mrva tesne po skončení farmy všade vyhlasoval, že svoj sľub dodrží a Lucii jej časť výhry určite vyplatí. Dodnes však Lucia svoje peniaze nevidela. Tomáš si kúpil svoju vysnívanú pizzeriu a podľa jeho kamaráta ju čoskoro aj otvorí. „Tomáš si kúpil pizzeriu. Niekedy v auguste by ju chcel určite otvoriť. To miesto vlastní a pokiaľ viem, tak na to minul veľa peňazí,“ objasnil pre cas.sk Tomášov kamarát. Z jeho tvrdení nám je jasné, že Markíza už Mrvovi peniaze vyplatila a on ich už asi všetky stihol minúť.

Tomáš sa počas farmy javil ako spravodlivý mladý muž. Nikto nečakal, že sa zachová ako víťaz Farmy 2 Rado, ktorý Tomášovi sľúbil polovicu výhry, no nakoniec mu poslal len 9000 eur. Mrva bol na neho právom nahnevaný a všade sľuboval, že on takéto niečo neurobí. Lucia na svoj podiel z výhry ešte stále čaká. „Dnes som volala s Tomášom a máme sa kvôli tomu stretnúť,“ povedala Lucia. Uvidíme, na čom sa dohodnú a či sa Tomáš zachová ako chlap, ktorý drží svoje slovo.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]