Tomáš vyhral na Farme 7 rozprávkovú výhru. Povedal však, že veľmi ľutuje to, čo vystrájal na statku predtým. Kvôli tomu prišiel o svoju lásku. 

[sociallocker]Tomáš účinkoval aj vo Farme 2. Podľa jeho slov práve táto séria bola “čistý bordel”. O Farme 7, ktorá sa skončila nedávno si myslí, že bola seriózna. Povedal to v rozhovore pre pluska.sk. A to platí aj na neho. Predsa, je o štyri roky starší, tvrdí Tomáš. Zdôveril sa, že kvôli skutkom v predchádzajúcej Farme prišiel o niečo dôležité. “Predtým som trpko oľutoval niektoré činy”, priznal Tomáš Mrva. Pre Plusku potvrdil, že mal na mysli pohlavný styk s Gabrielou Bullovou. Kvôli tomu prišiel o dievča.Táto Farma mu priniesla väčšie šťastie.

Tomáš sa so svojou novou priateľkou už chváli aj na sociálnej sieti

Okrem toho, že sa stal jej víťazom, po šou si našiel aj novú lásku. “Našiel som konečne dievča, ktoré mi sedí, tak som veľmi zvedavý, ako sa to vyvinie,” dodal v rozhovore Tomáš. Farmár tvrdí, že je krásna, mladá a rozumná. Spoznali sa len nedávno. Dúfajme, že si ju Tomáš získal sám sebou a neprilákalo ju nič iné. Táto Farma bola pre neho šťastná aj z hľadiska nových priateľstiev. To si Mrva vytvoril práve k Lucii, s ktorou sa chce rozdeliť o výhru, a k Mikimu.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook / Tomáš Mrva, Farma [/sociallocker]