Tomáš Maštalír si úzkostlivo stráži súkromie, pričom svoju manželku Kristínu ukázal po prvýkrát v spoločnosti len nedávno. Na odozdávaní cien Slnko v sieti sa ale tmavovláska prestala skrývať a predviedla tehotenské bruško!

Tomáš Maštalír (41) patrí k najcharizmatickejším hercom na Slovensku a svoje súkromie si úzkostlivo stráži. V minulosti tvoril pár s Táňou Pauhofou, no táto etapa je definitívne minulosťou. Herec sa totiž v tichosti oženil s Kristínou z Banskej Bystrice. Jeho manželka, ktorá pracuje úplne mimo oblasti šoubiznisu, sa ale na kamerách príliš neukazovala.

Dvojica si svoje “áno” povedala v zahraničí a dnes je už jasné, že pred svetom skrývali aj ďalšiu veľkú novinku. Maštalírova manželka je totiž tehotná, hoci túto krásnu správu na premiére filmu Trhlina, kde herca doprevádzala, úpenlivo skrývala. Zvolila vtedy voľnejší strih šiat, ktorý bruško dokonale maskoval.

Úplne iný prístup ale zvolila na prestížnej spoločenskej udalosti Slnko v sieti. Na 9. ročník odovzdávania cien totiž dorazila v obtiahnutých čiernych šatách, ktoré dali jej krivkám dokonale vyniknúť, foto >>> TU <<<.  Tehotenstvo kráske mimoriadne prospieva a dvojica žiarila šťastím a spokojnosťou.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook