Tomáš Maštalír prežíva mimoriadne nádherné obdobie. Po tajnej svadbe s milovanou Kristínou sa mu narodila dcérka a teraz má herec ďalší dôvod na radosť. Má totiž ďalšiu fantastickú novinku!

Tomáš Maštalír sa momentálne nemôže v živote príliš sťažovať. Do života mu pred časom vstúpila jeho milovaná Kristína, ktorú si napokon vzal v absolútnej tichosti. Na svet už šťastní rodičia priviedli aj krásnu dcérku, ktorej dali ešte krajšie meno. Krátko po pôrode šokovala novopečená mamička dokonale štíhlou postavou, keď sa vybrala na nákupy.

Herec má ale po úspechoch v osobnom živote dôvod na radosť aj v pracovnej sfére. Na svoje konto si môže pripísať ďalší milník, ktorý prekonal v skvele rozbehnutej kariére. Z Tomáša sa totiž okrem divadelného a filmového herca stane aj pedagóg na VŠMU na Katedre herectva.

Informáciu priniesla Pluska so slovami, že tento flek mu mal dohodiť bývalý šéf činohry SND Vajdička, ktorého nedávno z hodiny na hodinu vyrazili. Tomáš sa tak bude zrejme už čoskoro objavovať na chodbách vysokej školy, kde poteší nejednu mladú študentku herectva. Pridá sa tak medzi svojich kolegov so zvučnými menami ako Táňa Pauhofová, Ľuboš Kostelný či Emília Vášáryová, ktorí už na katedre pôsobia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/tvjoj, jan_kolenik