Tomáš Mrva by mal už v pondelok otvoriť pizzériu v Trnave. Lucia Mokráňová však stále nemá polovicu výhry, na ktorej sa dohodli. A rozhodla sa to riešiť!

[sociallocker]Mrva by mal svoju vysnívanú pizzériu otvoriť už v pondelok 1. augusta v priestoroch na Paulínskej ulici 20 v Trnave. Polovicu výhry, ktorú Lucii sľúbil jej však ešte stále neposlal. A Tomáš nedal Lucii iba slovný prísľub, ktorý by mohol len tak obísť. Dvojica podpísala zmluvu, v ktorej je jasne uvedené, dokedy jej má polovicu z takmer 40 000 eur vyplatiť. Lucia pre cas.sk prezradila, že čas na vyplatenie sumy má do 30.7. Peniaze jej vraj sľúbil dať, keď rozbehne svoj biznis.

Lucia si momentálne privyrába aj predajom oblečenia

Lucia ešte stále dúfa, že sa dočká. Už sa jej vraj ozývajú rôzni právnici, ktorí jej prisľúbili v tejto veci pomoc, priznala pre Nový Čas. Zatiaľ ale ešte počká, no potom to už bude riešiť inak, dodala.

Mrva pre cas.sk povedal, že nejaké peniaze vraj už Lucia dostala a zvyšok jej dá, keď rozbehne pizzériu. Či sa dvojica nakoniec dohodne alebo bude musieť Mokráňová využiť služby právnika uvidíme až neskôr.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]