Tomáš Plekanec má podrazov od Lucie plné zuby: Rozhodol sa jej zasadiť tvrdý úder!

Dátum:

Rozvodová vojna prominentného páru Vondráčková & Plekanec sa začala v polovici augusta, pričom každý týždeň sa dostanú na verejnosť ďalšie informácie o podmienkach, ktoré si budúci exmanželia diktujú. Ako sa však zdá, hokejista pomaly stráca trpezlivosť a začína bojovať.

Rozvod českej speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance sprevádzajú slovné prestrelky, ktoré si odkazujú na sociálnych sieťach či v médiách. Zdá sa, že dvojnásobná mamička zacítila šancu vyťažiť z rozchodu čo možno najviac, a tak neváhala a okamžite odletela do Kanady.

Aj napriek tomu, že sa dvojica v minulosti dohodla na rozdelení financií a starostlivosti o synov, Lucia zmenila názor, hneď ako zistila, že z rozvodu v zahraničí by mohla získať omnoho viac. V týchto chvíľach požaduje od hokejistu 100 miliónov a údajne sa správa nesmierne zákerne.

Tomáš prehodnotil svoje rozhodnutie zveriť svojich synov Adama a Matyáša do starostlivosti Vondráčkovej. Jej konanie v posledných mesiacoch ho natoľko znepokojilo, že zo začiatku chcel požiadať o striedavú starostlivosť, no po konzultácií s odborníkom, ktorý ho upozornil, že to pre jeho deti nie je vhodné riešenie, sa hokejista rozhodol konať.

Je teda viac ako zrejmé, že manželia nebudú bojovať iba o obrovský majetok, ale aj o svojich potomkov. ,,Na základe týchto podrazov si Tomáš uvedomil, že je Lucie schopná všetkého. Pokojne by sa mohlo stať, že ich deti bude huckať proti nemu. Povedal si, že bude bojovať, kým to pôjde. Chce teda synov do výlučne jeho starostlivosti,“ uviedol kamarát hokejistu pre blesk.cz.

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook, Instagram/lucievondrackovaofficial

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...