Rozvodová vojna prominentného páru Vondráčková & Plekanec sa začala v polovici augusta, pričom neustále naberá na obrátkach. Obvinenia z nevery, lukratívne alimenty, starostlivosť o synov a po novom aj zmena adresy.

Hokejista Tomáš Plekanec bol presvedčený, že po tom, ako na sociálnej sieti zverejní plánovaný rozvod so speváčkou, všetko prebehne v pokoji a bez hádok. To ešte ani netušil, ako veľmi sa mýlil. Predovšetkým si bol istý, že Lucie ostane so synmi v Českej republike pri svojej rodine.

Dvojnásobná mamička však zacítila šancu vyťažiť z rozchodu čo možno najviac a okamžite odletela do Kanady. S takýmto správaním jej manžel absolútne nerátal a rozhodne ho prekvapila informácia, že ich synovia Adam a Matyáš budú navštevovať francúzsku školu.

Hokejista si pre svoju rodinku pripravil nepríjemné prekvapenie, keď ich vysťahoval z domu. Láska k jeho potomkom však zvíťazila a zaobstaral im rádový domček niekoľko sto metrov od ich pôvodného domova. Vondráčková však rozhodne nechce vyzerať ako porazená, a tak uviedla, že sa predtým v ich spoločnom obrovskom dome často bála a nebolo to pre ňu ideálne. Tomu však ťažko uveriť, keď požaduje od svojho budúceho exmanžela 100 miliónov.

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Instagram, Facebook