Tomáš Mrva sa v polke mája stal víťazom reality šou Farma 7. Ešte pred veľkým finále sa so svojou súperkou Luciou Mokráňovou dohodli, že výhru si rozdelia na polovicu. Dodržal však Tomáš svoj sľub?

Po tom, ako sa diváci dozvedeli, že Tomáš a Lucia uzavreli pred finále tajnú dohodu, boli z toho veľmi sklamaní. Vo veľkom finále jednoznačne dali najavo komu prajú rozprávkovú výhru. Tomáš totižto získal skoro  všetky sms hlasy od divákov. Diváci nesúhlasili s tým, aby Mrva dal Lucii čo i len cent. Podľa nich si to nezaslúži, pretože na farme sa nepretrhla a od roboty väčšinou bočila.

[sociallocker]Od finále ubehol už nejaký čas a ľudia sú zvedaví, ako to nakoniec s výhrou dopadlo. Lucia na otázku, či už jej Tomáš poslal dohodnutú časť výhry povedala: „Peniaze ešte nemám a nechcem sa k tomu vyjadrovať,“ stručne odpovedala pre cas.sk Mokráňová. Tomáš nebol o nič zhovorčivejší a v krátkosti objasnil celú situáciu: „Stále som niekde rozbehaný. Mám veľa vybavovačiek. Je toho veľa.“  Na záver však rozhodne dodal: „Lucii peniaze určite dám!“ Uvidíme, či pracovitý farmár nakoniec svoj sľub dodrží a Lucia sa bude tešiť z vytúženej výhry.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]