Reality šou Farma je v plnom prúde a farmári si zvykli na jednoduchý život bez elektroniky a luxusných jedál. No ich nadšenie opadlo, keď ich namiesto stáda oviec navštívili aj štyria noví pomocníci, dnes už právoplatní farmári. No málokto by uveril, že jeden z nich sa pohybuje v slovenskom šoubiznise ako hudobník či herec.

Tomáš Drahoš sa stal farmárom týždňa a okamžite po jeho určení, vzal opraty do vlastných rúk. Určil pravidlá, ktoré sú určite nápomocné no hraničia s príkazmi zo strany televízie Markíza. Tomáš, umeleckým menom ,,Tomy Kotty“ si však stojí za svojím a je ochotný znášať následky.

No nie je to prvýkrát, čo sa objavil pred kamerami. V minulosti sa svojou hudobnou kapelou Art Priority pokúšal o zviditeľnenie v šou Československo má talent. Predviedli audiovizuálnu šou, v ktorej boli herci z Národného divadla, novinári a dokonca aj herci z filmov pre dospelých. Porota im dala jasný postup ale bohužiaľ, v ďalších kolách sa ďalej nedostali.

No Tomy má aj samostatnú tvorbu, kde prezentuje svoju hudbu aj texty. Dokonca má publikovaných aj niekoľko videoklipov a ohlasy fanúšikov sú predovšetkým pozitívne. Možno mu práve účinkovanie vo Farme pomôže rozvíjať svoj talent.

Účasť Art Priority v ČSMT

Vlastná tvorba Tomyho Kotty

Foto: Youtube, Facebook