Richard Sulík sa rovnako ako ďalší politici pripravuje na najkrajšie sviatky roka. Ako ale vyzradil, rozhodol sa svojim deťom kúpiť počas pandémie netradičný darček. Ten nečakane zabral v obývačke oveľa väčší priestor, ako minister očakával.

Minister hospodárstva sa chystá na Vianoce pripravovať na štedrovečerný stôl lososa s varenými zemiakmi. Dezert bude mať podľa Richarda Sulíka na starosti jeho 14-ročný syn Hugo. Rodina politika sa tiež tento rok rozhodla pre živý stromček, ktorý zdobí až 360 žiaroviek.

A aké je vianočné želanie šéfa SaSky? „Najviac si želám, aby sa nám konečne podarilo zbaviť pandémie koronavírusu,“ priznal podľa Plusky. Rovnako sa bude musieť zmieriť s tým, že hoci v minulosti trávila rodina sviatky mimo domu, tentokrát bude len v domácom prostredí.

Aj čas pandémie a obmedzení ale využil minister naplno a rozhodol sa deťom kúpiť pingpongový stôl. „Ako korona opatrenie som pre deti kúpil pingpongový stôl. A kým som ho nerozložil uprostred obývačky, myslel som si, že tá miestnosť je naozaj veľká. Dnes už si to nemyslím…,“ priznal úsmevne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Richard Sulík