Charlie Sheen (53) bol počas svojej kariéry poriadny búrlivák, pričom v seriáli Dva a pol chlapa stvárnil v podstate seba samého. Sympatického herca však premohla závislosť na drogách a alkohole, čo sa podpísalo aj na jeho výzore. Neuveríte však, ako vyzerá päťdesiatnik dnes!

Charlie patril dlhé roky k najväčším búrlivákom Hollywoodu a nesmel chýbať na žiadnej dobrej párty. Sympaťák s dokonalým három tak stvárnil v seriáli Dva a pol chlapa seba samého. Hoci museli byť tieto divoké roky zábavné, užívanie alkoholu a drog, ako aj promiskuitný život, sa podpísali na zdraví herca.

Charlie pred časom priznal, že sa mal nakaziť vírusom HIV a rovnako musel začať čeliť aj závislostiam, ktoré z jeho tela robili doslova starca. Lámač ženských sŕdc si ale vstúpil do svedomia a podstúpil radikálnu zmenu svojho života. Od čias poslednej seriálovej klapky sa poriadne zmenil aj malý Jake, a starnutie sa nevyhlo ani kráske Kandi.

V tomto období je tomu už vyše roka, čo žije Charlie Sheen úplne bez alkoholu a prijal pozvania do viacerých známych talkshow. Posledné absolvoval v apríli 2019, pričom už zo záberov je zrejmé, že komik sa dáva opäť dokopy a začína sa znova podobať na toho charizmatického muža, ktorým vždy bol. Veď sa presvedčte sami!

Charlie žije už vyše roka bez alkoholu
Dnes je opäť v skvelej forme

Zdroj │ Foto: YouTube/Loose Women, Sunday Night, Facebook/Two and a Half Men