Minister vnútra Roman Mikulec, ktorý musí opakovane čeliť vysloveniam nedôvery, sa stal objektom záujmu aj vo svojom súkromnom živote. Objektívy ho opakovane pristihli v bratislavskom byte, kde trávil čas so známou a mladšou hnedovlasou kráskou.

Roman Mikulec musí kvôli návrhom opozície, ktorá mu nedôveruje, čeliť v parlamente odvolávaniu. To najbližšie čaká ministra vnútra už na jeseň. V období, keď čelil poslednému odvolávaniu, mal podľa informácií PLUS 7 DNÍ pravidelne navštevovať svoju mladšiu kamarátku, ktorá je navyše Slovákom dobre známa.

Ide o 34-ročnú Michaelu Galovú, v ktorej byte sa mal minister na bratislavských Kramároch opakovane zdržať pár hodín. Michaela sa do povedomia verejnosti zapísala klipom We are from High Tatras, v ktorom opakovane pózovala v plavkách. Tmavovlasá kráska, ktorá kedysi nafotila šteklivé zábery, má pritom blízko aj k politike. Kedysi pracovala pre stranu SaS a približne rok randila s expodpredsedom vlády a ministrom hospodárstva Jirkom Malchárkom.

Stretnutia majú mať ale podľa obidvoch len kamarátsky charakter: „Ako minister vnútra uviedol, s Michaelou sa poznajú dlhší čas a majú kamarátsky vzťah. Nestretávajú sa pravidelne,“ uviedla hovorkyňa Barbara Túrosová. „Zoznámili sme sa cez našich spoločných známych. Sme priatelia a ako v každom kamarátskom vzťahu, aj my sa kde-tu stretávame na káve a kus reči,“ priblížila Michaela.

Klip, v ktorom sa v plavkách predviedla Michaela Galová

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Roman Mikulec – minister vnútra SR, IG/michaelagalovaart