Vo štvrtok sa prevalila nečakaná novinka zo života predsedu parlamentu Borisa Kollára. 54-ročný politik, ktorý aktuálne čelí škandálu kvôli svojej diplomovej práci, sa stal potajomky otcom aj po jedenástykrát. Jeho mamičkou č. 10 sa stala tmavovláska Mirka z Levíc.

Boris Kollár sa stal v posledných dňoch témou číslo jedna medzi mnohými Slovákmi. Hlavným dôvodom je podozrenie z plagiátorstva pri písaní diplomovej práce, ktorú odovzdával na kontroverznej vysokej škole v Skalici. Na rovnakej škole získala titul bakalára aj Petra Krištúfková, na ktorej odpisovanie upozornil Miroslav Beblavý zo Spolu. Obidvaja sa ale bránia so svojským vysvetlením, hoci študentská rada má na vec iný názor a vláde už poslala naliehavú výzvu. S Kollárom už o probléme diskutoval aj premiér Igor Matovič, ktorý by mal dnes vystúpiť pred ľudí s jasným názorom.

Multiotecko sa však dostal do pozornosti aj vďaka veľkej novinke v súkromnom živote. Kollár sa totiž stal pred približne dvomi mesiacmi potajomky oteckom aj po 11.krát. Synčeka Markusa mu priviedla na svet výrazná tmavovláska Mirka z Levíc. Tej už stihol dopomôcť aj k novému luxusnému autíčku Land Rover, pričom tá hovorí o otcovi svojho v poradí tretieho dieťaťa len v superlatívoch, hoci spoločného potomka neplánovali.

A ako sa politik a neznáma žena z Levíc vlastne zoznámili? Túto záhadu vysvetľuje samotná Mirka, ktorá Kollára spoznala v čase predvolebnej kampane. „S Borisom sme sa zoznámili cez sociálne siete. Písali sme si nejaký čas,“ prezrádza pre Plusku. Dokonca ho stihla podľa vlastných slov aj zoznámiť so svojimi blízkymi. „Boli sme napríklad na grilovačke u mojich známych, všetci ho hneď prijali. Je to úplne normálny muž, džentlmen,“ pochvaľuje si. Napriek tomu, že dnes už netvoria pár, sa vyjadruje o Kollárovi v tom najlepšom duchu. „Nech všetci vedia pravdu, že je to dobrý človek a zaslúži si úctu a rešpekt, a nie ohováranie, “ dodáva mamička, ktorá v celom príbehu nevidí žiadnu senzáciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Mirka M.M., YouTube/SME