Svet športu striedajú častokrát dobré, ale i zlé správy. Avšak viacero správ má pozitívny charakter. Pred pár dňami sa na internete objavila informácia o novonarodenom synovi slovenského futbalistu Miroslava Stocha. Keďže futbalista si potrpí na luxus, tak sa rozhodol svoju polovičku obdarovať darčekom!

Rad prišiel už i na futbalistu, ktorý hrá za Fenerbahce Istanbul. Pred pár dňami sa stal otcom a túto rolu si naplno užíva. Z malého Tobinka majú obaja manželia radosť. To, že patrí medzi najlepšie platených slovenských športovcov je známe. Každý dobrý futbalista si dopraje aj poriadny luxus a inak to nie je ani v prípade Mira, ktorý luxusné darčeky a doplnky dopraje i svojím blízkym.

V januári tohto roku daroval svojej manželke úplne nové Porshe Macan, ktorého cena sa pohybuje od 60-tisíc eur vyššie. Pred pár dňami zase na počesť novonarodeného syna a toho, že manželka všetko zvládla a vydržala náročný pôrod, jej daroval luxusný doplnok, ktorého cena bola taktiež závratná. Do spoločnosti sa tak novopečená mamička môže vybrať s krásnymi hodinkami.

Šťastní rodičia si malého synátora vychutnávajú v Istnabule, kde momentálne žijú. Necháme sa prekvapiť, čím futbalista prekvapí pri najbližšej príležitosti svoju polovičku.

Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com