Len pred pár hodinami šokovala celé Slovensko informácia o fyzickom a psychickom týraní podnikateľky a influencerky Ráchel Karnížovej, ktorého sa mal dopustiť moderátor Tomy Kotty. Modelka okrem iného zverejnila ako dôkaz nielen konverzáciu s priateľom, ale aj zábery po útoku.

Ráchel a Tomy si podľa vlastných vyjadrení prešli v posledných dňoch doslova peklom, keď malo dôjsť k fyzickému napadnutiu drobnej influencerky. Ako uviedla na svojom Instagrame, svojimi vyjadreniami nechce moderátorovi TV Markíza ublížiť, no mieni pomôcť ďalším ženám, ktoré sa ocitli v podobnej situácii. Kráska, pre ktorú sú charakteristické červené dredy, mala byť fyzicky i verbálne atakovaná umelcom, ktorý ju údajne hodil do vane, mal ju ťahať za vlasy po celom byte, kopať, fackať a nadávať jej, >>>hlasová správa TU<<<

Pre portál markíza.sk sa k incidentu napokon vyjadril aj samotný Kotty, ktorý všetko priznal. „Áno, žiaľ, je to pravda a veľmi, ani neviete ako, ma to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Toto, čo som spravil, je niečo, čo sa nedá ospravedlniť a nemá sa toto stávať, nikdy za žiadnych okolností. Aj preto som sa rozhodol dnešným dňom nastúpiť na liečbu, a tak ako som Ráchel veľmi miloval a stále milujem, mi to doteraz moja hlava neberie, čo sa stalo, chcem nielen jej, ale aj sebe dokázať, že sa viem zmeniť a byť lepším človekom a mužom,“ povedal.

V prípade, že ste sa stali obeťou násilia, neváhajte vyhľadať pomoc! Kontaktovať môžete políciu, prípadne bezplatnú non-stop linku pre ženy zažívajúce násilie na čísle 0800 212 212.

Celé vyjadrenie Ráchel môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rachellkka, markiza.sk