Ruža pre nevestu prilákala k obrazovkám tisíce Slovákov, ktorí s napätím sledovali, aké krásky budú bojovať o srdce ženícha Radka Urbanyaka. Prvú epizódu si pozrel aj kontroverzný spevák Tomáš Drahoš alias Tomy Kotty a ten vraj medzi osemnástkou kočiek spoznal svoju bývalú se*uálnu partnerku.

Tomy Kotty minulý rok čelil obvineniam zo strany expartnerky Ráchel Karnižovej, na ktorej mal páchať domáce násilie. V tom čase sa spevák stiahol a niekoľko mesiacov bol na protialkoholickom liečení. Po svojom návrate sa však začal fanúšikom opäť prihovárať a aktívne s nimi komunikovať.

Najnovšie bývalý markizák prekvapil krátkym videom, v ktorom s humorom komentuje prvú epizódu šou Ruža pre nevestu. Tomy ku každej z účastníčok priložil svoj vtipný komentár, pričom pri Frederike so zahalenou tvárou poriadne spozornel.

Ruža pre nevestu začala: Viacerí diváci sa zhodli na tomto!

,,V momente, ako sa na scéne zjavila táto naša záhadná Šeherezáda, všetci zbystreli a ja obzvlášť. Lebo ten hlas poznám. To je Fergi a hádajte, kto bol Fergin posledný se*uálny partner?” šokovala Tomy otázkou s tým, že ukázal na seba.

tomy kotty

,,Ja som v tomto momente uveril teórii o tom, že ženám dokážem reálne roz*ebať psychiku,” zhodnotil Kotty vo svojom videu na Instagrame, ku ktorému doložil popis: ,,!POZOR! Toto video obsahuje cringe, polopravdy a subjektívny názor pofidérneho jedinca.
Účelom videa nie je uraziť zúčastnených, ale ak sa mi to náhodou podarí, tak sa budem tešiť.”

Medzi komentármi sa objavili reakcie od viacerých dievčat, ktoré sa v príspevku našli, dokonca aj od spomínanej Fergi. ,,Krásny úvod do novej série🤍 Loveyaaaa,” odkázala nečakane Tomymu atraktívna plavovláska.

tomy kotty

Zdroj/Foto: Instagram/tomy.kotty, tvmarkizaofficial