Slováci v tom majú jasno, časti svojich obľúbených seriálov si nenechajú takmer nikdy ujsť. Iné televízie môžu Markíze v tomto čase len závidieť, tieto dva seriály lámu rekordy sledovanosti od začiatku ich spustenia. 

 

Markíza môže byť viac než spokojná, jej seriály lámu rekordy sledovanosti. Môžu za to seriálové novinky Oteckovia a najmä znovuzrodenie obľúbených Susedov, ktorí sa tešia väčšiemu úspechu ako kedysi.

Niekto by si myslel, že počet divákov sa bude s pribúdajúcimi časťami znižovať, no opak je pravdou a Susedov si pozrie stále viac ľudí. 29. januára sa tento seriál stal najsledovanejším programom dňa, čo Markízu a najmä tvorcov neskutočne teší. Piatu epizódu s názvom Voľby si pozrelo takmer 700-tisíc Slovákov, čo je naozaj výborné číslo.

O nič horšie na tom nie je ani seriál Oteckovia, ktorý je čoraz obľúbenejším. 29. januára si tento diel pozrelo viac ako pol milióna divákov, čo je tiež obrovský úspech. Markíza tak vďaka týmto projektom dosahuje neuveriteľné čísla sledovanosti a dosahuje rekordné trhové podiely. Zdá sa, že diváci majú jasno v tom, čo chcú pozerať a svoje obľúbené seriály si nenechajú takmer nikdy ujsť.

Úspech spočíva najmä v dobrom obsadení hercov a v humore, ktorého je v seriáloch neúrekom. Vďaka týmto číslam je jasné, že Slováci sa chcú po pracovnom dni zabaviť, k čomu im pomôžu nielen Oteckovia, ale najmä Susedia. Zostáva len dúfať, že z televíznych obrazoviek tak skoro nezmiznú.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: FB/Oteckovia/Susedia/freepik