TOP 6 slovenských ženských podcastov? Komičky majú novú konkurenciu!

Dátum:

Potom, čo na Slovensku začala zúriť pandémia koronavírusu, sa do popredia dostali zvukové podcasty, ktoré si obľúbili poslucháči mnohých žánrov. Na rôznych platformách sa tak začali realizovať mnohé tváre aj zo sveta šoubiznisu, pričom vážnym témam s úsmevom konkurujú predovšetkým ženské a vzťahové nahrávky.

 

Jauuuu, PS: To bolelo!

Jedným z najúspešnejších ženských podcastov na domácej scéne je zaiste projekt komičky Evelyn a herečky Peti Polnišovej, ktoré sa fanúšikom prihovárajú vo vzťahovom podcaste. Kolegyne sa nazývajú inžinierkami srdca, pričom ich epizódy si Slovenky zamilovali doslova na prvé počutie.

Se*uálna výchova

Mimoriadne obľúbeným sa stal medzi Slovenkami otvorený podcast sympatických autoriek Valérie Frazovej a Michaely Chrkavej, ktoré bez predsudkov hovoria o intimite. Ako tvrdia, nakoľko se*uálna výchova chýba v školách, našich životoch a nemala by byť tabu, samozvané budúce expertky sa o nej chcú baviť otvorene a bez hanby.

Marakua_passionpodcast

Tesne pred príchodom letných prázdnin odštartovali svoj podcast aj herci Michaela Majerníková a Štefan Martinovič, ktorí v rámci talkshow spovedajú známe osobnosti z domácej umeleckej scény. Obľúbený komik sa tak aj v čase lockdownu realizuje po boku svojej kamarátky a ich epizódy si získali už množstvo verných fanúšikov.

Na gauči s Nasklee

K ďalším obľúbeným slovenským podcastom, ktoré si zamilovali ženy všetkých vekových kategórii, je počin autorky Petry Dzvoníkovej. Sympatická brunetka je momentálne v sladkom očakávaní svojho druhého bábätka a venuje sa predovšetkým rozhovorom s inšpiratívnymi osobnosťami a téme ženskosti.

Divoká jazda #bezhanby

K najnovším podcastom na domácej scéne sa na Valentína zaradil nový projekt internetovej komičky Nas*atej ženy a jej kamarátky Ivet, ktorý zaznamenal okamžite po uvedení prekvapivý úspech. Ako tvrdia, spoločnosťou nastavená dokonalosť okolo nich síce nikdy nekráčala, no aj napriek tomu sa bez hanby cítia byť ženské a zdravo sebavedomé. S poslucháčkami mienia rozoberať typické ženské témy a všetko, na čo sa doposiaľ obávali spýtať.

On vs Ona

Známy vloger Ondrej z Trenčína sa iba prednedávnom spojil so svojou partnerkou Jankou, aby spolu rozbehli snáď najúspešnejší slovenský podcast, na ktorom spolupracujú priamo partneri. Ako sami tvrdia, sú trošku sarkastická dvojka, ktorá sa nehrá na dokonalý pár a riešia veci, ako ktokoľvek iný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/divokajazda, onvsona_podcast, marakua_passionpodcast, jauuu_ps_tobolelo, nagaucisnasklee, sexualnavychova

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...