Šou Česko Slovensko má talent je plná fantastických hudobníkov, tanečníkov, iluzionistov či iných šikovných ľudí, ktorí sa rozhodli ukázať svoje nadanie priamo pred televíznymi kamerami. Jednými z nich je aj štvorčlenná skupina mladých mužov z Maďarska, pričom svojim tancom ohromili porotu natoľko, že im udelila postup priamo do finále!

Je tomu len zopár dní, čo slovenská tanečná skupina Mirror Family očarila Simona Cowella v anglickom talente. Na domácom pódiu, naopak, excelovali štyria muži vo veku od 25 do 29 rokov z Maďarska. Ako prezradili, vo svojej tvorbe kombinujú národné ľudové tance s modernými štýlmi, pričom sa považujú za poslednú generáciu, ktorá zažila tradičný maďarský folklór na vlastnej koži.

Fricska Dance Group sa bez zbytočných slov chopili svojej šance a na pódiu predviedli tanečnú smršť, ktorá očarila porotu natoľko, že ich posunula priamo do finále. Zlatý bzučiak tentokrát stlačil herec a hudobník Jakub Prachař, pričom nad folkloristami s moderným šmrncom neskrýval nadšenie nadšenie. Po speváčke Margaréte Ondrejkovej a vzdušných akrobatoch Katy a Nikitovi ide o tretích finalistov 8. ročníka šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ