Je tomu práve rok, čo sa sympatický pesničkár Peter Juhás predstavil slovenským divákom v šou The Voice Česko Slovensko. Práve tu najviac upútal koučku Janu Kirschner, ktorá s ním ostala v kontakte aj po vypnutí kamier a na jeho prvom oficiálnom singli sa podpísala ako producentka.

Talentovaný hudobník Peter Juhás už stihol precestovať polku sveta, pričom vždy ostával verný svojej najväčšej vášni, hudbe. Potom, ako sa stal jedným z najúspešnejších účastníkov šou The Voice Česko Slovensko 2019, si to namieril do nahrávacieho štúdia spolu so speváčkou Janou Kirschner. Práve za podpory domácej divy a jej kapely nahral skladbu Ty ani nevieš, ktorá je zároveň ochutnávkou pripravovaného albumu.

„Už dlho som nestretla tak autentického, otvoreného muzikanta. Má v sebe oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá a myslím, že ak bude na sebe pracovať, môže dokázať naozaj veľa. Je to v jeho rukách, ja som sa mu snažila otvoriť cestu k muzikantom, ktorí by s ním tú cestu mohli zdieľať a zachytiť jeho cítenie a sound, jeho hlas a hlavne charakter, ktorý je bezpochyby, ako hovoria Angličania “bigger than life”. Verím, že pieseň Ty ani nevieš je pre Petra iba začiatkom a ešte nás všetkých prekvapí,“ vyjadrila sa Jana Kirschner na adresu mladého muzikanta.

Pod pesničku, v ktorej videoklipe sa objavil aj skutočný vlk “Junior”, sa producentsky podpísala práve Jana Kirschner. „Pre mňa je až neuveriteľná podpora, ktorá prišla od Janky po súťaži The Voice, kde sme sa spoznali. Dôvera vo mňa, od tak dobrej duše akou je Janka, je veľkou motiváciou. Jedného dňa ma pozvala do štúdia, kde so svojou kapelou nahrávala nejaké vlastné veci,” vysvetľuje Peter. Ako dodal, zo spolupráce s Janou a jej kapelou mal doslova zimomriavky. “Teším sa na všetko, čo ma čaká a som za to vďačný. Myslím, že to bude riadna jazda po ceste za šťastím,” uzavrel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube, IG/janakirschner_official