Už o pár dní odštartuje na obrazovkách TV JOJ nový seriál Tomáš a Diana, ktorý vtipným dejom poukáže na stereotypy, úskalia, radosti, no zároveň štandardy partnerského života. A zdá sa, že Slováci si ho skutočne zamilovali ešte predtým, ako sa vôbec začal vysielať!

Televízia JOJ si pre svojich divákov pripravila lákavú novinku Tomáš a Diana, v ktorej stvárnia hlavné postavy herci Tomáš Maštalír a Diana Mórová. Licencovaný seriál vychádza z pôvodného francúzskeho originálu s názvom Un gars, une fille (Chlapec a dievča), pričom na obrazovkách sa začne vysielať už 24. mája.

Slovenskú adaptáciu bude tvoriť 26 vtipných epizód po približne 20 minút, kým diváci už mali možnosť vidieť zopár úryvkov na sociánych sieťach. „Seriál prinesie viac ako stovku vtipných skečov z partnerského života, ktoré patria k vôbec najpopulárnejším v televíznej či internetovej tvorbe. Som presvedčený, že v excelentnom podaní Diany Mórovej a Tomáša Maštalíra sa divákom postarajú o skvelú zábavu a mnohokrát sa v nich chtiac či nechtiac aj nájdu,” povedal generálny riaditeľ JOJ Group, Marcel Grega.

Krátke videá z novinky momentálne TV JOJ promuje prostredníctvom sociálnych sietí, kde si Diana s Tomášom získali masívnu podporu divákov. Skeče z divadla, auta, postele, prípadne nemocnice ich zabávajú natoľko, že majú i miliónové zhliadnutia. Žeby televízia pripravovala seriál roka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ