Ani sme sa nenazdali a máme tu september. Mesiac, ktorý neobľubujú hlavne školáci, ale aj všetci milovníci leta. V šoubiznise sa však nič nemení a stále je plný horúcich noviniek.

[sociallocker]No vráťme sa ešte na chvíľku k augustu a pripomeňme si to najlepšie, a najpikantnejšie, čo sa za tento mesiac v slovenskom, ale aj v zahraničnom šoubiznise udialo.

Martinka z Turca nečakane zomrela

Jedna z najšokujúcejších správ aké august priniesol. Celé Slovensko zasiahla informácia o úmrtí jednej z najvýraznejších postáv reality šou Farmár hľadá ženu Martine Chovancovej, ktorá zomrela na pokročilé štádium cirhózy pečene vo veku 34 rokov. Jej matka zo všetkého obviňovala dcérinho manžela, ktorý ju vraj stiahol na zlé chodníčky a spolu sa každý deň opíjali litrami alkoholu. Posledná rozlúčka s Martinkou sa konala 19. augusta na cintoríne v Martine.

Mokráňová stredobodom pozornosti

Aj tento rok si pripravila televízia Markíza pre svojich fanúšikov deň otvorených dverí, na ktorom mohli prítomní diváci vidieť najväčšie moderátorské hviezdy naživo. Okrem toho pozvali aj množstvo zaujímavých hostí, medzi ktorými nechýbali ani niektorí účastníci poslednej série reality šou Farma. Lucia Mokráňová prišla v poriadne odvážnom outfite, ktorý nebol práve vhodnou voľbou, nakoľko sa na akcii nachádzalo veľké množstvo detí. Pochybnosti o zvolených šatách mala aj samotná Lucia, no Miky Ferleťák ju ubezpečoval, že si ich môže nechať oblečené.

Ferencová z Kolesa šťastia opäť hviezdila

Odkedy začala televízia Markíza vysiela reláciu Koleso šťastia, nepíše sa o ničom inom ako o tmavovlasej pomocníčke moderátora Lukáša Adamca. Alžbeta Ferencová totiž svojimi pohybmi a tančekmi pôsobí na divákov veľmi preafektovane a najradšej by ju ihneď vymenili. V jednej časti relácie dokonca viac ako 30 sekúnd tancovala na pesničku od Spice Grils, čím stratila snáď aj toho posledného fanúšika, ktorý jej dovtedy ešte ostal.

Zomrela hviezda telenoviel

V auguste do hereckého neba odišla ďalšia obľúbená herečka, ktorá je známa hlavne všetkým priaznivcom telenoviel. Evita „Chachita“ Muñoz si zahrala milú a láskavú Candelariu Martinez v telenovele Nespútaný anjel, ktorá sa starala o hlavnú hrdinku Mariu de Jesus “Marichuy”. Bohužiaľ, vo veku 79. rokov nás navždy opustila.

anj

Dcéry Geissenovacov poriadne vyrástli

Robert a Carmen Geissenovci sa veru majú čím chváliť. Okrem bohatstva a prepychu, v ktorom žijú, majú aj dve dcérky, ktoré im zo dňa na deň poriadne rastú. Za chvíľku ich pred potencionálnymi nápadníkmi budú musieť doma aj zamkýnať, no veď posúďte sami!
[/sociallocker]