Aktuálny ročník šou Tvoja tvár znie povedome doslova prekypuje fantastickými hudobnými vystúpeniami, ktoré majú na svedomí nielen speváci, ale aj herci, moderátori, či dokonca modelka. Po úsmevnom čísle Saši Gachulincovej sa na pódiu odviazala aj multitalentovaná Nela Pocisková, ktorá sa ukázala v doslova šokujúcej podobe.

Nela Pocisková je nadšenou fanúšičkou Beyoncé, pričom rocková hudba nemá v jej repertoári žiadne miesto. Aspoň doposiaľ! V uplynulej epizóde šou Tvoja tvár znie povedome sa totiž ukázala ako americký búrlivák Alice Cooper, v ktorého koži doslova excelovala. Ako muzikálová hviezda a mamička dvoch detí priznala, pri tomto čísle sa skutočne obávala o svoje hlasivky a vo finále ju už výrazne potrápila bolesť hrdla.

Nela totiž zaspievala skladbu „School’s Out“, v ktorej sa nielen vyskákala, ale predovšetkým vykričala. Divákom sa tak ukázala v celkom novej podobe, avšak okrem fantastického chrapľáku ukázala aj plný silný hlas. A veru, možno by nebolo na škodu, keby začala kráska poškuľovať aj po trochu tvrdšej hudbe. Víťazka 7. kola sa navyše budúcu nedeľu predstaví ako Kuko z Horkýže Slíže, a ktovie. Možno v nej napokon zvučné gitary a drsný spev vyvolajú celkom nové vášne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube | Foto: IG/tvmarkizaofficial, FB/Nela Pociskova