Fešáčisko Miro Šmajda, ktorému na tvári nikdy nechýba široký úsmev, je na slovenskej hudobnej scéne už neuveriteľných 10 rokov. Prvýkrát sa pred televíznymi kamerami objavil v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, pričom víťazstvo mu tesne pred nosom uchmatol spevák Martin Chodúr.

30-ročný Košičan Miro Šmajda začínal svoju kariéru ako nespútaný rocker s dlhými vlasmi, ktorého milovali Češky i Slovenky všetkých vekových kategórii. Sympaťák, ktorý sa nikdy netajil vášňou k cvičeniu a zdravému životnému štýlu, si však po rokoch ostrihal svoju korunu krásy a dievčatám sa začali podlamovať kolená ešte viac. Z rozcuchaného mladíka sa totiž stal hriešny muž s vypracovaným telom a narastajúcou kariérou.

Okrem toho, že je Miro vášnivým hudobníkom a cestovateľom, po jeho boku je už nejaký ten mesiac krásna priateľka Katka“Cestovali sme spolu 6 týždňov po Ázii a Katka je nielenže skvelý parťák, ale tiež rovnaký blázon ako ja,” povedal ešte v apríli 2018 pre Blesk.cz Šmajda. Ako sa však zdá, potom, ako sa spevák v šou Tvoja tvár znie povedome premenil na zopár príťažlivých dám, po čase mu opäť začali chýbať dlhé vlasy, ktoré pre neho boli dlhé obdobie doslova charakteristické.

Na sociálnej sieti tak zverejnil snímku v červených plavkách, pričom na hlavu si nasadil blond parochňu. “1. miesto hneď na mojej prvej súťaži v bikini fitness. Nebudem sa tvá(riť), že som to nečakal. Som proste krásná,” napísal Miro k snímke, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani Pamela Anderson, keď pôsobila v seriáli Baywatch. Nuž, spevák je rozhodne za každú srandu a šoumana v sebe rozhodne nezaprie!

Snímku, kde sa Miro premenil na ženu, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Miro.Smajda