Vianoce sú pre mnohých spojené so stresom, tak ako každodenný život a práca. K bežným povinnostiam však v predvianočnom období pribúdajú aj ďalšie. Všetko stihnúť pripraviť, upratať, kúpiť darčeky. Pôvodné ,,sviatky pokoja” sa postupom času zmenili na maratón nakupovania.

Časy, kedy ste verili na Ježiška a zázraky sú nenávratne preč, ale to neznamená, že nemôžete obnoviť čaro Vianoc a užiť si ich s tými, na ktorých vám záleží. V kruhu rodiny neraz bilancujete udalosti z celého roka, spomínate na blízkych, situácie zo života a ku koncu roka si neraz kladiete predsavzatia.

Úprimne, čo si pamätáte z minulých Vianoc? Rozbaľovanie darčekov pod stromčekom alebo ľudí, ktorí boli okolo vás? Šťastné tváre a radosť detí alebo naháňanie sa za darčekmi? Svetlá a výzdobu alebo preplnené obchody a cesty? Ostali vám v pamäti milé slová a gestá alebo to, koľko krabičiek a balíčkov ste si otvorili a koľko koláčov zjedli?

Čaro sviatkov ostáva v každom z nás a tak bezstarostne, ako pôsobia momenty s rodinou či priateľmi počas sviatkov, chcete zaiste prežívať aj bežný každodenný život. Rutina, ktorá vás sprevádza, môže byť plná stresu a rozčuľovania, uponáhlaných chvíľ či nervóznych pohľadov. Kým doma ste predsa len vo svojom útočisku, v práci trávite väčšinu svojho času a kolegovia sa stávajú vašou súčasťou. Prečo však ostávať niekde, kde sa necítite šťastní?

Vytvorte si zázemie, kde sa budete každý deň vracať s úsmevom na tvári a vaše dni budú plné vôní, farieb, chutí, stretnutí či radosti. Dajte si do nového roka záväzok, že budete predovšetkým šťastní a ak nie ste spokojní vo svojej práci, zmeňte ju!

Okrem iných pracovných príležitostí, ktoré ponúka portál NovyJob.sk, môžete využiť aj jedinečnú šancu u operátora O2, ktorý doslova spája ľudí. Kým niektoré spoločnosti sľubujú to, čo nemôžu splniť, tu môžete nájsť okrem výborného kolektívu aj najnovšie technológie, skvelé ohodnotenie, kariérny rast, a predovšetkým spokojnosť. Nuž, nemáte dôvod váhať!

Začnite nový rok s úsmevom na tvári a klikajte >>>SEM<<<, a taktiež >>>SEM<<<

Video: YouTube