Oscarový hit „Shallow“, ktorý pre film Zrodila sa hviezda napísala spolu s tvorivým tímom speváčka Lady Gaga, sa dočkal v priebehu posledných mesiacov množstva cover verzii. Po tom, čo singel prespievala Dáša Šarközyová s partnerom Tonym Poruchom či Martin Cisár s Elis, o jeho ďalšie prevedenie sa postarala aj kapela For You.

Film Zrodila sa hviezda sa stal doslova fenoménom medzi divákmi, ktorý absolútne opantal spoločnosť najmä fantastickým soundtrackom. Bradley Cooper a Lady Gaga, ktorí so skladbou Shallow vystúpili aj na odovzdávaní Oscarov, vytvorili nezabudnuteľnú dvojicu strieborného plátna, pričom sa dodnes polemizuje o tom, či medzi nimi láska nevznikla aj v súkromí.

Okrem množstva cover verzii, ktoré sa v posledných mesiacoch objavili na internete, sa tentokrát o prespievanie hitu postarala aj vokálna skupina For You zo Slovenska. Piati speváci, ktorí sa rozhodli spojiť svoje hlasy bez použitia hudobných nástrojov, interpretujú rôzne svetové aj domáce hity v tzv. a capella štýle. Okrem prebratých skladieb sa prednedávnom objavili ako doprovod speváčky Simony Martausovej, ktorej vytvorili podklad pri jedinečnom hite Nenahraditeľná.

Video: YouTube | Foto: For You