25-ročný spevák Justin Bieber, ktorý bol dlhé roky spájaný so šoubiznisovou hviezdou Selenou Gomez (27), sa oženil. Po súkromnom obrade v polovici roka 2018 si povedal svoje oficiálne “áno” s Hailey Baldwin (22) aj pred Bohom, pričom dvojica vyzerala v ich veľký deň D skutočne očarujúco.

Justin Bieber je na svetovej hudobnej scéne od roku 2007 a ako teenagerská hviezda vyrastal doslova pred očami svojich fanúšikov. Ako už opakovane priznal, mimoriadne mu prekáža strata súkromia a práve z tohto dôvodu sa začal postupne vytrácať z verejného života a užíva si predovšetkým blízkosť svojej krásnej partnerky Hailey Baldwin. Neter hollywoodskej hviezdy Aleca Baldwina poznala životnú lásku už od útleho detstva, pričom ako obaja v minulosti prezradili, zaľúbení do seba boli aj ako deti.

Potom, ako spevák ukončil svoj turbulentný vzťah s americkou hviezdou Selenou Gomez, partnerstvo s Hailey nabralo doslova raketový postup. Po civilnom obrade na radnici v New Yorku si dvojica povedala svoje “áno” aj pred Bohom 30. septembra, kedy sa cirkvene zosobášili v prítomnosti 154 hostí v kaplnke Somerset Chapel v Južnej Karolíne. Kým ženích mal oblečený klasický čierny oblek s motýlikom, nevesta bola odetá v nádherných priliehavých šatách od Virgil Abloh, pričom ich zdobil výstižný nápis. Hailey mala na závoji výrazné: “Till death do us part,” a teda, že ich do smrti nerozdelia.

Zdroj: IG/haileybieber, justienbieber