Dara Rolins (46) je na slovenskej hudobnej scéne už viac ako neuveriteľných 40 rokov, pričom svoju spevácku kariéru začínala ako malé dievčatko. Iba ako 4-ročná sa objavila v televíznej relácii Matelko, kde ešte ako anjelik s mliečnymi zúbkami zaspievala skladbu “My sme vločky iskieročky”, pričom bola doslova na zjedenie!

Slovenská hudobná hviezda Dara Rolins je dnes ženou, ktorá búra stereotypy, avšak pred 40 rokmi bola tiež len malým dievčatkom. S blond ofinkou, veľkými očami a vtedy ešte mliečnymi zubami vystúpila prvýkrát pred televíznymi kamerami v relácii Matelko, pričom už o pár rokov neskôr naspievala svoje veľké a dodnes nezabudnuteľné hity.

Síce mala speváčka ako iskieročka len 4 roky, už ako deväťročná bodovala s Arabelou a o rok neskôr so skladbami Cesta do rozprávky či Až raz budem učiteľkou. Dnes je z malej Darinky dospelá superstar Dara Rolins, pričom má na konte desiatky TOP hitov a po svojom boku krásnu dcérku Lolu. Tá sa síce na hudobné chodníčky zatiaľ nevydala, avšak už teraz je vidieť, že po svojej navždy mladej mame zdedila nielen lásku k športu, ale aj dokonalú postavu.

1982- Arabela

1983- Cesta do rozprávky

1983- Až raz budem učiteľkou

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/DaraRolins_vermi