Ulicami hlavného mesta sa má podľa informácií známych televíznych tvárí pohybovať zvláštne sa správajúci muž. Ten osobnosti prenasleduje na ulici, no neváha ani vojsť do budov či čakať vonku. Moderátor TA3 priznáva, že pocítil veľký strach.

Herečka a spisovateľka Kristína Tormová uviedla na sociálnej sieti znepokojivú správu. Po Bratislave sa má podľa jej slov pohybovať muž, ktorý zjavne prenasleduje známe televízne tváre. „Máme stalkera. Je to psycho. Ide za vami, zastanete, zastane aj on, pridáte do kroku, beží za vami, pošlete ho preč, nejde, priblíži sa pokojne na meter k vám, prenasleduje človeka pokojne celý deň, počká, kým vyjdete z divadla a opäť ide za vami,“ napísala.

Tormová dodala, že za speváčkou Katarínou Koščovou dokonca vošiel do galérie a neskôr i do taxíka. Neznámy prenasledoval aj dcéru herečky Zuzany Vačkovej, no obrovský strach pocítil taktiež moderátor TA3 Rastislav Iliev, ktorý sa nedávno verejne priznal k svojej orientácii spolu s človekom z tímu Zuzany Čaputovej.

Dávno som sa tak nebál,” mal podľa Topiek uviesť na sociálnej sieti. Kristína vyzýva ľudí, aby v prípade podobnej skúsenosti neváhali kontaktovať políciu. „Nemá žiadne zábrany, nereaguje ani na okoloidúcich ľudí, ktorých sme požiadali o pomoc,” dodáva rozhorčene. Údajne sa má jednať o pacienta, ktorý bol prepustený z liečby na psychiatrickej klinike.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: FB/Kristína Tormová, Rasto Iliev, RTVS, TA3