Ewa Farná je obľúbenou speváčkou nielen v Čechách a Poľsku, ale aj na Slovensku. Bývalá porotkyňa speváckej súťaže SuperStar je však známa “tutlaním“ dôležitých udalostí v jej živote. Aj napriek tomu sa informácia o jej prvom tehotenstve dostala na verejnosť, i keď až koncom februára.

Umelkyňa poľského pôvodu nosí pod srdcom svoje prvé bábätko a spoločne s manželom Martinom Chobotom sa už vytúženého pokladu nevedia dočkať. Aj napriek tomu, že je Ewa v pokročilom štádiu tehotenstva, stále koncertuje a vystúpenia si naplno užíva aj s rastúcim bruškom.

Práve jej vášeň k hudbe sa najnovšie stala kameňom úrazu, keďže nedávno avizovala koncert, ktorý sa uskutoční 20. mája v Brne. „Koncert 20. mája? Nechceli by ste fanúšikom aspoň povedať, čo sa vám narodilo? Aj tak to neutajíte,“ nevrlo zareagovala fanúšička, ktorej sa nechcelo veriť, že by bola stále tehotná.

Táto poznámka však speváčku nahnevala a bez problémov odpovedala. „Možno by ste si mali overovať zdroje, z ktorých čerpáte! Naozaj ma presviedčate o tom, že som porodila?“ rozohnila sa budúca mamička. Následne sa zvrtla búrlivá diskusia, do ktorej sa zapojilo niekoľko žien, pričom bola opäť nútená zasiahnuť práve Ewa. ,,Kým začnete súdiť cudzích ľudí, ktorých nepoznáte, prosím, zamyslite sa nad tým, že pravdu sa dozviete možno práve od priameho zdroja, ktorým som ja,“ ukončila Farná konverzáciu na sociálnej sieti.

Týmto videom dala Ewa vedieť, že pod srdcom nosí dieťatko

Zdroj: Instagram/ewa_farna93 |  Foto: Facebook/Ewa Farna, Instagram/ewa_farna93