Každý občan Slovenskej republiky, ktorý sa zaujíma o aktuálne Covid dianie či čísla a štatistiky v krajine, sa nezaobíde bez portálu korona.gov.sk. Ministerstvo  investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, ktorého predsedníčkou je Veronika Remišová, sa však s touto dôležitou stránkou poriadne seklo.

Portál korona.gov.sk je denne navštevovaný nielen ľuďmi, ktorých zaujímajú aktuálne štatistiky, ale aj všetkými občanmi, ktorí sa registrujú na vakcináciu. Čo sa však stane v prípade, že ministerstvo informatizácie ku dňu 14. júna aktualizuje informácie platné k 4. máju?

Na chybu najdôležitejšej Covid stránky Slovenska upozornil profil sociálnej siete Dáta bez pátosu: „WEB MIRRI (Veronika Remišová) oznamuje, že zatiaľ majú mesiac máj. V júni majú máj. V júli možno budú máť jún a v septembri august, Vianoce v januári. Je toho veľa, ale upozorňujeme, že ak si na ich web kliknú denne desaťtisíce ľudí = občanov, tak možno by sa zišiel UPDATE – nové čísla. Aktuálne. Nech vieme, teda ak vieme.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: korona.gov.sk, FB/Dáta bez pátosu | Foto: YT/Aktuality.sk, korona.gov.sk